Гостьова онлайн-зустріч “Міжкультурний аспект: Берлін”

26.03.2024 | 16:22

22 березня 2024 року для для студентів освітнього ступеня «бакалавр» 013 Початкова освіта факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені І.Франка в межах викладання навчальної дисципліни «Основи міжкультурної комунікації» відбулася гостьова онлайн зустріч “Міжкультурний аспект: Берлін”.

Зустріч проводила гостя – Наталка Якимович, журналістка, ведуча, продюсерка та галеристка.

На зустрічі обговорено такі питання: культурологічні аспекти проживання в Німеччині, особливості спілкування, багатокультурний світ Берліну. Наталка Якимович розповіла про культурну дипломатію, важливість даного питання в часі війни та роботу власної картинної галереї  Serpen Gallery в Берліні де виставляються роботи українських митців. Також гостя наголосила на важливості вичення іноземних мов.  Студенти мали нагоду поставити запитання. Зустріч сприятиме  кращому розумінню міжкультурного аспекту в сучасному глобалізлваному світі, сприятиме  покращенню навчального процесу та готовності студентів до викликів реального життя .

Модератор зустрічі доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Юлія Деркач.