Грані міжнародної співпраці. Стажування доцентки Юлії Деркач у Педагогічному університеті м.Клягенфурт , Австрія).

12.05.2024 | 20:18

З 15 до 19 квітня 2024 року доцентка кафедри початкової та дошкільної освіти Юлія Деркач пройшла  стажування  у форматі  ERASMUS + Staff Mobility for Teaching в Педагогічному університеті (Padagogische Hochschule Karnten/Viktor Frankl Hochschule (м.Клягенфурт , Австрія).

Протягом стажування викладачка вивчала досвід роботи університету та систему викладання дисциплін.

У межах програми доцентка кафедри провела лекції   та практичні заняття для студентів університету серед яких були і міжнародні групи.  Обговорили питання освіти у житті людини, важливість та роль навчання у сучасному світі, зміну вектору від теорії до практики та необхідність вивчення англійської мови як пріоритетної у глобальному спілкуванні.

Доц. Деркач Ю.Я. обмінялась досвідом зі своїми австрійськими колегами з проблем освіти в Україні , а також обговорила труднощі навчання в часі повномасштабного вторгнення. Зокрема, для студентів , викладачів університету та вчителів шкіл міста Клягенфурт було проведено лекцію на тему: «Освіта в часі війни: Виклики. Досвід. Сподівання».

Візит доцентки Юлії Деркач є ще одним кроком до взаємної співпраці.