20.12.2018 | 19:53

20 грудня 2018 року кафедра початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти провела І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Свої наукові дослідження представили 6 учасниць, студентки 3 та 4 курсів.

Запропоновані наукові розвідки мали таку тематику:

Возняк Лариса Тарасівна (тема «Творче використання засобів народної педагогіки у вихованні дітей дошкільного віку», науковий керівник – к.п.н., доцент Лозинська С.В.);

Веретельник Катерина С. (тема «STEM у дошкільній освіті» , науковий керівник – к.п.н., доцент Лозинська С.В.) ;

Довган Марта Євгенівна (тема «Використання інтерактивної дошки на інтегрованих заняттях у закладі дошкільної освіти» , науковий керівник – асистент кафедри Бущак І.М.) ;

Бурда Руслана Ігорівна, Глуховецька Уляна Богданівна (тема «Особливості організації роботи вихователя в умовах інклюзивної групи» науковий керівник – асистент кафедри Бущак І.М.);

Пухнюк Людмила Володимирівна (Студентська наукова робота «Проектування нових та реконструкція вже існуючих закладів дошкільної освіти відповідно до педагогічних та освітніх вимог» науковий керівник – асистент кафедри Бущак І.М.)

Кожна учасниця супроводжувала свій виступ яскравою і змістовною мультимедійною презентацією.

Журі у складі кандидата педагогічних наук, доцента Лозинської С.В., кандидата педагогічних наук, доцента Айзенбарт М.М., кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента Кость С.П. уважно вислухало продемонстровані виступи із презентаціями, проаналізувало змістовність і ступінь науковості запропонованих робіт і після обговорення назвало імена переможців.

Друге місце здобули Возняк Л.Т., Веретельник К.С., Довган М.Є.

Третє місце здобули Бурда Р.І., Глуховецька У.Б., Пухнюк Л.В.

Учасників конкурсу привітали члени журі і побажали всім міцного здоров’я, сумлінності і наполегливості у досягненні нових цілей!

Підготувала доц. Кость С.П.