06.12.2019 | 16:01

4 грудня 2019р. на факультеті педагогічної освіти відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта». Свої дослідницькі проекти подали на конкурс студенти 3-4 курсів.

Тематика наукових робіт представила найбільш актуальні проблеми освіти, зокрема початкової: впровадження концепції Нової української школи, приклади тематичних проектів та інтегрованих уроків, нові підходи до моніторингу та оцінки освітніх результатів, створення ефективного освітнього простору. Кожну доповідь доповідачі представляли цікавими та оригінальним мультимедійними презентаціями.

Після обговорення члени журі (кандидат педагогічних наук, доцент Новосельська Н.Т. кандидат педагогічних наук доцент Бойко Г.О, асистент Бущак І.М.) визначили роботу студентки IV курсу Фарими Руслани «Використання технік формувального оцінювання під час проведення навчальних занять у закладі освіти» як краще дослідження, представлене на І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Науковий керівник – Бущак І.М., асистент кафедри початкової та дошкільної освіти).

Переможців привітала завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти проф.  Мачинська Н.І. та побажала всім здоров’я і наполегливості у підкоренні нових наукових вершин!

Галина Бойко