І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Фізична культура і спорт»

22.01.2022 | 10:17

20  січня 2022 року на кафедрі фізичного виховання та спорту  факультету педагогічної освіти відбувся конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Фізична культура і спорт». У першому  турі Всеукраїнського конкурсу взяли участь 24 студенти з різних факультетів нашого Університету (зокрема 21 студент 1-го курсу, 1 студент 2-го курсу і 2 студентів 4 -го курсу). Конкурс відбувся в режимі онлайн-конференції, на якій студенти мали змогу презентувати власні наукові дослідження.

Тематика наукових робіт була різноманітною і стосувалась різних аспектів галузі фізичної культури та спорту. Більшість робіт мали відношення до  оздоровчого напряму фізичного виховання, дослідження були зосереджені на теоретичному обґрунтуванні мотиваційних, рекреаційних та оздоровчих аспектів рухової активності. Низка робіт окреслювала історичні витоки спортивної діяльності. У двох наукових працях розглядалася психологічна складова підготовки спортсменів. Також деякі роботи стосувались відновних процесів організму студентів після перенесеної хвороби Covid19.

Загалом, було заслухано 22 наукові доповіді та визначено переможців конкурсу. Перемогу здобула студентка І курсу економічного факультету Ольга Книш (ЕКР-12), науковий керівник – доцент Сіренко Р.Р., друге місце посів студент ІІ курсу фізичного факультету Ілля Криворучко  (ФЗП-21), науковий керівник – професор Шукатка О.В., третє місце виборола  студентка І курсу механіко-математичного факультету Юлія Габа (МТК-11), науковий керівник – професор Шукатка О.В.

Р.Сіренко, О. Шукатка