26.01.2024 | 21:45

24 січня 2024 року в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями)

До учасників конкурсу з вітальним словом звернулась голова конкурсу кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Породько М.І., яка визначила пріоритетним напрямком у сучасному навчанні в закладах вищої освіти здійснення наукових пошуків здобувачів вищої освіти. Індивідуальна наукова робота дає можливість розширити знання з власних цікавих тем та організувати наукове дослідження під керівництвом досвідчених науковців.

Також з вітальними словами до учасників конкурсу звернулись члени комісії: Шевченко В.М., доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної освіти та Фалинська З.З., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти.

На розгляд конкурсної комісії надійшло 5 робіт, які були допущені до конкурсу.

Ковальовська Марта Ярославівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-41; науковий керівник – асистент кафедри спеціальної освіти Бущак Олена Олександрівна,

Ясниська Анна Володимирівна студ. 4 курсу, група ФПЛ-41с; науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Призванська Роксоляна Антонівна.

Шевчук Каріна Миколаївна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42с; науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Породько Мар’яна Ігорівна

Грешко Валерія Вячеславівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42с; науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Породько Мар’яна Ігорівна.

Лембей Александра Сергіївна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42с; науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Фалинська Зоряна Зинонівна

За результатами обговорення члени конкурсної комісії визначили переможців:

І місце – Шевчук Каріна Миколаївна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42с;

ІІ місце – Грешко Валерія Вячеславівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42;

ІІІ місце – Ковальовська Марта Ярославівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-41

Бажаємо здобувачам освіти нових наукових звершень та цікавих проектів!