26.12.2016 | 10:25

20 грудня 2016 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта». На розгляд конкурсної комісії у складі доцента  Лозинської С.В., асистента Деленко В.Б., доцента  Гайдук С.Є. було представлено роботи  студентів 4 курсу: Капусняк Лілії, Думи Христини, Сасик Оксани, Фалько Вікторії, Худзей Уляни, Васьків Мар’яни.

До участі у ІІ турі конкурсу було рекомендовано наукові роботи студентів Капусняк Лілії на тему: «Моральне виховання дошкільників засобом етичної бесіди у просторі виховного ідеалу Василя Сухомлинського» та Васьків Мар’яни на тему: «Взаємодія дошкільного навчального закладу» з батьками у вихованні морально-трудових якостей дітей».