Юлія Дмитрів – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Освітні, педагогічні науки”

11.04.2020 | 23:37

Приємна новина!!!

На базі Дрогобицького   державного педагогічного  університету  імені Івана Франка завершився ІІ  тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

На конкурс було подано 66 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України.
Згідно з рішенням галузевої конкурсної комісії магістрантка  І року навчання  факультету педагогічної освіти спеціальності «Освітні, педагогічні науки»   Дмитрів Юлія  нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Факультетська спільнота щиро вітає Юлію Дмитрів та її наукового керівника  – доцента кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи  Ірину Мищишин  з перемогою і бажає їм міцного здоров’я та нових творчих успіхів!