ІІІ-а студентська науково-практична конференція «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти»

19.01.2018 | 23:48

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ!

Запрошуємо усіх взяти участь у роботі ІІІ-ї студентської науково-практичної конференції «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти», яка відбудеться 29 березня 2018 року.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

Актуальні проблеми:

• дошкільної та початкової освіти;
  • корекційної педагогіки та інклюзії;
  • соціально-педагогічної діяльності;
  • методики навчання іноземної мови в дошкільному навчальному закладі та початковій школі.

Робоча мова конференції: українська.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику тез доповідей «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти. Матеріали ІІІ-ї студентської науково-практичної конференції».

Випуск збірника тез доповідей передбачається до 25 травня 2018 року.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2018 року подати заявку (зразок додається) та матеріали (електронний варіант) на електронну пошту: igor.vasylenko@i.ua

Видання збірника тез доповідей здійснюється на засадах самофінансування. Вартість збірника тез доповідей – 55 грн. Оплата здійснюється лаборанту Гальчишак Ірині Іванівні на кафедрі початкової та дошкільної освіти (ауд. 45).

Контактний телефон:

097-00-51-650 (доц. Василенко Ігор Ярославович)

ОРГКОМІТЕТ

Інформаційний лист студентської конференції, 2018