Із хроніки життя факультету: успішний захист дисертації Ольги Столярик (30.06.2022)

04.07.2022 | 21:30

30 червня 2022 р. на засіданні  разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.018.  у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся  успішний захист  захист дисертації  асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  факультету педагогічної освіти Ольги Столярик  на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 «Соціальна робота» зі спеціальності 231 «Соціальна робота».

Назва дисертаційної роботи: «Підхід, орієнтований на сильні сторони клієнтів, у соціальній роботі з сім’ями, які виховують дітей з аутизмом».

Щиро вітаємо  нашу молоду колегу із  вагомим науковим досягненням  і  бажаємо  нових творчих звершень!