📚✨ ХХІІI Всеукраїнська студентська наукова конференція “Актуальні проблеми освіти в Україні”

20.05.2024 | 10:11

14 травня 2024 р. на кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи відбулася важлива подія для студентської спільноти — ХХІІI Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена обговоренню актуальних питань реформування української освіти. Мета заходу: залучення студентів до дискусій про навчання, виховання та підготовку педагогічних кадрів.

Під час конференції учасники обговорили актуальність ідей видатних зарубіжних та вітчизняних педагогів для сучасної теорії і практики навчання, освіти і виховання; сучасні технології, моделі організації навчання й виховання учнів та студентів.

Ця конференція стала важливим кроком у розвитку української освіти, даючи студентам можливість висловити свої думки та ідеї щодо майбутнього освітньої системи України. Дякуємо всім учасникам та організаторам за цікавий захід!!!