Хроніка життя факультету: відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам освітнього ступеня Бакалавр (1 липня 2022 р.)

05.07.2022 | 18:08

1 липня  2022 року на факультеті педагогічної  освіти відбулося вручення дипломів  цьогорічним випускникам  освітнього  ступеня «Бакалавр» . Понад 260   фахівців      спеціальностей  Дошкільна освіта, Початкова освіта,  Спеціальна освіта, Соціальна робота отримали  досконалу  теоретичну і практичну підготовку  у стінах славетного Львівського Університету і готові до  продовження своєї професійної діяльності.

Від щирого серця побажаємо нашим  випускникам   широких професійних горизонтів, бажання  постійно вдосконалювати  свій рівень педагогічної  майстерності, наполегливо  виховувати  молоді покоління  на благо нашої вільної і непереможної України!!!