КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

11.05.2017 | 11:03

10 травня  2017 року  на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась Конференція трудового колективу факультету, яка заслухала звіт  декана  доц. Д.Д. Герцюка за період з квітня 2016 року по квітень 2017 року і обрала делегатів на Конференцію трудового колективу Університету. На зібранні був присутній ректор Університету проф. В.П. Мельник.

У звітній доповіді декан  розкрив основні напрями діяльності факультету з квітня 2016 року по квітень 2017 року. У доповіді-презентації доц. Герцюк  Д.Д. детально проаналізував особливості вступної кампанії 2016р., всебічно висвітлив діяльність факультету за основними напрямами: навчально-виховна робота, науково-інноваційна діяльність, проекти перспективного розвитку факультету, міжнародні зв’язки, адміністративно-господарська робота. Декан подякував працівникам факультету за підтримуку та конструктивну роботу.

В обговоренні взяли участь завідувачі кафедр: проф. К.О. Островська, доц. Т.В. Равчина, проф. Н.І.Мачинська, які схвально оцінили звіт декана. Відзначила позитивні сторони роботи декана у створенні комфортних умов праці для викладачів та студентів голова проспілки факультету, доц. П’ятакова  Г.П.

З позитивною оцінкою звіту  виступив ректор Університету проф. В.П. Мельник. Ректор наголосив на викликах, які стоять перед сучасним університетським освітнім простором, зокрема: якість навчального процесу, методичне забезпечення навчальних дисциплін, якісне наповнення веб-сторінок викладчів, соцопитування студентів для оцінки якості викладання предмета, впровадження інноваційних технологій у викладанні педагогіки в цілому по Університету.

За пропозицією голови Конференції трудового колективу факультету педагогічної освіти  доц. Л.С. Нос звіт декана, доц. Герцюка Д.Д.  було одноголосно затверджено.

Учасники Конференції обрали делегатів на Конференцію тудового колективу Університету. Делегатими обрано: декана, доц. Герцюка Д.Д., заст. декана, доц. Нос Л.С., заст. декана, асист. Крохмальну Г.І., голову профспілки факультету, доц. П’ятакову Г.П., в.о. завідувача кафедри загальної та соціальної педагогіки, доц. Равчину Т.В., завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти, проф. Мачинську Н.І., завідувача кафедри кореційної педагогіки та інклюзії, проф. Островську К.О., доц. Кашубу Л.В., асист. Лущинську О.В.