Конкурс студентських наукових робіт спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями)

04.02.2023 | 13:05

2 лютого 2023 року в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями)

До учасників конкурсу з вітальним словом звернулась Породько М.І., голова конкурсу кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти, яка визначила пріоритетним напрямком у сучасному навчанні в закладах вищої освіти здійснення наукових пошуків здобувачів вищої освіти. Індивідуальна наукова робота дає можливість розширити знання з власних цікавих тем та організувати наукове дослідження під керівництвом досвідчених науковців.

Також з вітальними словами до учасників конкурсу звернулись члени комісії: Шевченко В.М., доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної освіти та Сікорська Л.Б., кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти.

На розгляд конкурсної комісії надійшло 6 робіт, які були допущені до конкурсу.

Дацко Олеся Ігорівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-41с;

науковий керівник – асистент кафедри кафедри спеціальної освіти Саламон Олег Леонтієвич.

Сотник Вероніка Романівна, студ. 3 курсу, група ФПЛ-31с;

науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Сулятицький Іван Васильович.

Шевчук Каріна Миколаївна, студ. 3 курсу, група ФПЛ-32с;

науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Породько Мар’яна Ігорівна

Федорович Юлія Ігорівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-41с;

Щепанкевич Олена Володимирівна, студ. 3 курсу, група ФПЛ-31с;

науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Сулятицький Іван Васильович,

Сметана Ганна Миколаївна, Винярська Мар‘яна Русланівна студ. 2 курсу, група ФПД-21с;

науковий керівник – асистент кафедри початкової та дошкільної освіти Бущак Ігор Миколайович.

За результатами обговорення члени конкурсної комісії визначили переможців:

І місце – Шевчук Каріна Миколаївна, студ. 3 курсу, група ФПЛ-32с;

ІІ місце – Федорович Юлія Ігорівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42;

ІІІ місце – Дацко Олеся Ігорівна, студ. 4 курсу, група ФПЛ-42 та Сметана Ганна Миколаївна, Винярська Мар‘яна Русланівна студ. 2 курсу, група ФПД-21с

Бажаємо усім студентам нових цікавих наукових проектів та професійного зростання!