Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні педагогічні науки»

26.01.2022 | 10:53

25 січня 2022 року на кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся І тур Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні педагогічні науки».

Результати власних наукових досліджень представили студенти магістри денної та заочної форми навчання спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки. Організація освітнього простору: управління та
експертиза».

Враховуючи високий рівень вимог для участі у другому турі Конкурсу студентських наукових робіт було відзначено кращих студентів переможців. Ними стали: Христина Вишневська (керівник проф. Караманов О.В). Тема роботи «Модельні уроки в музеях у контексті інтеграції сучасних наукових знань» та Анастасія Олексишин (керівник доц. Заячук Ю.Д.) Тема роботи «Інструменти організації простору вищої освіти в світовій реальності COVID-19».

Пишаємось нашими студентами і бажаємо їм гідно представити факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка на ІІ турі Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні педагогічні науки», який відбудеться у Криворізькому державному педагогічному університеті.