Коннкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Кадіса (Іспанія) в рамках програми обмінів Еразмус+

08.03.2024 | 22:27
Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Кадіса (Іспанія) в рамках програми обмінів Еразмус+
Deadline – 1 квітня 2024 року (включно)
Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Біологічний
2. Географічний
3. Економічний
4. Електроніки
5. Педагогічної освіти
6. Факультет іноземних мов
7. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)
8. Факультет управління фінансами та бізнесу
9. Філософський
10. Філологічний
11. Хімічний
12. Юридичний
мають можливість навчатися в Університеті Кадіса впродовж 4,5 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом(кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти іспанською мовою не нижче рівня В1. Університет Кадіса вимагає, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали ОБОВ’ЯЗКОВИЙ базовий рівень знання іспанської мови (рівень B1), оскільки майже всі курси в даному університеті читаються виключно іспанською мовою.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.