Концерт до Дня працівника освіти

04.10.2017 | 21:51

Похмурий осінній день став неймовірно сонячним і теплим завдяки талановитим студенткам факультету педагогічної освіти, які подарували своїм викладачам святковий концерт, присвячений нещодавньому Дню працівника освіти.

«Серце віддаю дітям» — ця промовиста назва заходу (цитата-кредо діяльності і творчості В. Сухомлинського) якнайкраще пояснює саможертовність педагога, його високе покликання. Глядачі мали змогу побачити на сцені фрагменти учительських буднів, наповнених зошитами, конспектами, контрольними, планами і проектами, коли, перефразовуючи Ліну Костенко, «не встигаєм не встигати». І, навіть, попри виснажливі щодення, втому, брак часу для відпочинку, учитель все ж залишається оптимістичним працелюбом. Тонка іронія, життєствердний гумор, хвилююча щирість зачарували присутніх.

Студентки виявили неабиякий творчий потенціал, презентуючи театралізовані мініатюри, виконуючи пародійні переспіви  популярних пісень. Глибокі зворушливі емоції залишили в душах глядачів ніжні звуки бандури і щемкі скрипкові мелодії.

Від імені викладацького колективу і від себе особисто хочеться подякувати за прекрасні хвилини свята студенткам групи ФПШ-21.

Бажаємо всім добра і натхнення, а ще — окриленості справою, яку робимо і любимо!

Роксолана Жаркова