Лекторій «Нутриціологічний підхід до здорового способу життя.»

24.11.2022 | 10:33

21.11.2022 року на кафедрі фізичного виховання і спорту факультету педагогічної освіти в рамках постійно-діючого лекторію «Здоров‘я поколінь» відбулась лекція на тему: «Нутриціологічний підхід до здорового способу життя.»

Спікер лекції Ірина Латинник – лікар-епідеміолог, нутриціолог, член Міжнародної Асоціації нутриціологів, засновник Асоціації нутриціологів України, засновник міжнародних курсів «Сучасні аспекти нутриціології саногенезу та фітотерапії», засновник та автор школи «Харчуйся! Тренуйся! Живи!» торкнулась багатьох актуальних для сьогодення питань, а саме:

– що таке нутриціологія;
– правильне харчування;
– значення білків, жирів та вуглеводів для організму;
– важливість вітамінів та мінералів у  нашому харчуванні.            На заході були присутніми студенти І курсу ф-ту педагогічної освіти, викладачі та зацікавлені особи.