Лекція до дня логопеда!

11.11.2019 | 22:36

Сьогодні, 11 листопада на факультеті педагогічної освіти відбулася лекція на тему «Матеріали сенсорного розвитку у портфоліо фахівця спеціальної освіти. Монтессорі підхід». ?
Мета зустрічі  — ознайомити студентів з методикою Монтесоррі, її вплив на розвиток дітей та фахівців, обговорення перспектив та проблем  підходу Монтессорі, його призначення та використання. Лектор, Бущак Олена Олександрівна зазначила важливість професійної підготовки студентів до навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення.Наприкінці студенти мали можливість самостійно розглянути представлені матеріали та задати запитання.?
Ми щиро дякуємо Олені Олександрівній за  корисну інформацію та професійний досвід, яким вона ділиться зі студентами?