Лекція-дискусія гостьового професора кафедри спеціальної освіти, академіка-секретаря Академії наук Вищої школи України, почесного академіка Національної академії педагогічних наук України, професора, генерала-лейтенанта у відставці Василя Крутового на тему: “Підготовка фахівця з методології та практики психофізичного та соціального відновлення”.

20.11.2023 | 14:50

Шановні колеги! З приємністю повідомляємо, що завтра 21 листопада о 10:00 в авдиторії 52 на факультеті педосвіти відбудеться лекція-дискусія гостьового професора кафедри спеціальної освіти педагогічного факультету ЛНУ ім.І.Франка академіка-секретаря Академії наук Вищої школи України, почесного академіка Національної академії педагогічних наук України, професора, генерала-лейтенанта у відставці Василя Крутового на тему: “”Підготовка фахівця з методології та практики психофізичного та соціального відновлення””.