Лекція у контексті короткотермінової терапії на тему: «Застосування короткотермінової терапії, сконцентрованої на розв’язку (BSFT) у психотерапії розладів психічного здоров’я» – 9.09., о 13:30

06.09.2016 | 11:53

9вересняз 13:30 до 15:00

Відбудеться лекція у контексті короткотермінової терапії

на тему: «Застосування короткотермінової терапії, сконцентрованої на розвязку (BSFT) у психотерапії розладів психічного здоров’я»

на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка

(організатори: кафедра корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти, психологічна служба кафедри психології філософського факультету)

за адресою: вул.Університетська, 1 ауд. 220

Лекцію буде проводити Яцек Лелонкевич, клінічний психолог, психотерапевт, супервізор, керівник Польської федерації психотерапії, сертифікований психотерапевт Європейської асоціації психотерапії (4-річне стажування в лабораторії психологічної освіти в Варшаві та стажування в Американському Центрі Короткотермінової сімейної терапії).

Оголошення – див. тут =>