Марті Проц присвоєно вчене звання доцента кафедри початкової та дошкільної освіти

08.06.2022 | 22:22
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України № 320 від 7 квітня 2022 року», вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені доктора наук та доктора філософії, а також присвоєно вчені звання доцента, професора і старшого дослідника.
Зокрема, по факультету педагогічної освіти
вчене звання доцента кафедри початкової та дошкільної освіти присвоєно
кандидату педагогічних наук ПРОЦ Марті Орестівні!
Щиро вітаємо нашу колегу із вагомим науковим здобутком, зичимо міцного здоров’я, нових творчих академічних звершень під мирним небом нашої непереможної України!