Міжнародна науково-практична конференція “Соціальний супровід осіб з інвалідністю”

05.11.2018 | 18:35

24-26.10.2018 р. за підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка та ГО “Справа Кольпінга” в Україні” на кафедрі корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти  проходила Міжнародна науково-практична конференція “Соціальнийсупровід осіб з інвалідністю”.

На конференції презентувались концептуальні засади BSFT, виокремлено практичні напрямки її застосування. Міжнародний досвід захисту неповносправних осіб та особливості їх соціальної інклюзії було розкрито у виступах колег з-за кордону: А.Нєдужака, от.др.соціології Єврорегіону літньої Вищої Господарської школи (Польща), А.Огожалек, до.права Католицького Університету в Любліні, Я.Бартошевскі, проф.,проректора Вищої педагогічно-технічної професійної школи. Вітчизняний досвід консолідувати фахівців з різних напрямків допомоги людям з собливими потребами. Зокрема, слід відзначити виступи професорів, доцентів та викладачів кафедри корекційної педагогіки та інклюзії – К.Островської, І.Островського, Л.Кашуби, І.Сулятицького, О.Ферт, В.Корнят, І.Субашкевич, З.Фалинської, Б.Андрейко, Х.Сайко, Л.Р.Дробіт, Г.Лозинської, Я.Бордіяна та організовані  викладачами кафедри  майстер-класи практичного спрямування (о.О.Саломон, М.Породько, Р.Призванська, О.Цимбала).