МОТАЛО АННА – бронзова призерка Karate 1 Youth League – Venice 2023 (серед молоді 18-20 років у ваговій категорії + 68кг)

07.01.2024 | 18:38
МОТАЛО АННА – бронзова 🥉🏆призерка Karate1 Youth League – Venice 🇮🇹 2023 (серед молоді 18-20років у ваговій категорії + 68кг).
Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка МОТАЛО АННА у грудні 2023 року (Венеція 🇮🇹 Італія змагалася у п’ятому етапі серії турнірів Karate1 WKF Youth League (Молодіжна Ліга) з карате. У змаганнях взяли участь 4021 юних атлетів з 81 країн, серед яких було 337 спортсменів з України. У категорії у якій виступала Анна було 44 спортсменки.
В Італії наша студентка провела 5 поєдинків. У перших двох сутичках Анна перемогла по черзі спортсменок Англії та Італії з рахункоми 2:0 і 5:0. У третьому поєдинку була переможена українка 3:2. Півфінальний двобій був досить напружений, у якому Мотало Анна на останніх чотирьох секундах пропустила бал і поступилася спортсменці з Німеччині.
«На бронзовий фінал я була налаштована максимально, адже окрім медалі цим поєдинком я виборювала своє місце у збірній України на Чемпіонат Європи, який відбудеться 9-11 лютого у місті Тбілісі, Грузія. Найбільш приємним є те, що я виграла бронзу достроково з рахунком 8:0» – розповіла нам Анна.
На зображенні може бути: 1 особа та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 2 людини та текст