МОТАЛО АННА – бронзова призерка Karate 1 Youth League – Venice 2023 (серед молоді 18-20 років у ваговій категорії + 68кг)
МОТАЛО АННА – бронзова ![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
призерка Karate1 Youth League – Venice
2023 (серед молоді 18-20років у ваговій категорії + 68кг).
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f1ee_1f1f9.png)
Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка МОТАЛО АННА у грудні 2023 року (Венеція
Італія змагалася у п’ятому етапі серії турнірів Karate1 WKF Youth League (Молодіжна Ліга) з карате. У змаганнях взяли участь 4021 юних атлетів з 81 країн, серед яких було 337 спортсменів з України. У категорії у якій виступала Анна було 44 спортсменки.
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f1ee_1f1f9.png)
В Італії наша студентка провела 5 поєдинків. У перших двох сутичках Анна перемогла по черзі спортсменок Англії та Італії з рахункоми 2:0 і 5:0. У третьому поєдинку була переможена українка 3:2. Півфінальний двобій був досить напружений, у якому Мотало Анна на останніх чотирьох секундах пропустила бал і поступилася спортсменці з Німеччині.
«На бронзовий фінал я була налаштована максимально, адже окрім медалі цим поєдинком я виборювала своє місце у збірній України на Чемпіонат Європи, який відбудеться 9-11 лютого у місті Тбілісі, Грузія. Найбільш приємним є те, що я виграла бронзу достроково з рахунком 8:0» – розповіла нам Анна.
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412278328_1415247295731518_6107466495403174977_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=nAwtRd0KgYAAX-a-O47&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDGyiI8Kl7MIMyZjaEegsK2gKGi1G49ihyI4TdkwUpeDQ&oe=65A09751)
![На зображенні може бути: 4 людини та текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411146297_1415247309064850_782282402311074832_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=OmUntKHR8KIAX_IbXaJ&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfAnKFtNjI5PMjAr_SwEDoxRu5joOE0wo9DUYkD0R7jtzg&oe=65A08692)
![На зображенні може бути: 2 людини та текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412287777_1415247325731515_1947343342181110455_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=un1J_zZTX1gAX-CHUPD&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfB8VEtQufpWsIltYiZsylgB35GacahbL1OM-10wOVHTjg&oe=65A01372)