На базі лабораторії кафедри спеціальної освіти «Терра Кольпінг» проводилось навчання психологів ІРЦ Львівської області BSFT-психотерпаії

15.03.2023 | 21:07

На базі лабораторії кафедри спеціальної освіти «Терра Кольпінг» два повних дні, 13,14.03.2023.р, проводилось навчання психологів ІРЦ (інклюзивно-ресурсних центрів) Львівської області BSFT-психотерпаії (короткотерміновій психотерапії, сконцентрованій на рішенні: рівень А – консультування) у співпраці з Українським Товариством Системної та Короткотермінової психотерапії (УТСКП). Цей курс передбачає чотири модулі по 2 дні. Тренери: завідувачка кафедри спеціальної освіти, доктор психологічних наук, професор, психотерапевт, супервізор, тренер, голова правління УТСКП, член правління Національної психологічної асоціації, Катерина Островська та асистент кафедри спеціальної освіти, психотерапевт, супервізор, тренер, член правління УТСКП, член правління Національної психологічної асоціації, Олег Саламон. Викладачі кафедри спеціальної освіти навчають компетентностям працівників ІРЦ давати собі раду зі складними випадками травматизації, дизадаптації дітей з особливими освітніми потребами та їх сім’ям у час війни.