На Чемпіонаті України студентка біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Валерія Бартишева виборола третє місце серед жінок у вправі «Круглий стенд»
Упродовж 26-30 червня 2024 року відбувався фінальний тур Чемпіонату України зі стендової стрільби. У чемпіонаті взяли участь більше сотні спортсменів з восьми регіонів України, які змагалися в ексцитуючих вправах «Траншейний стенд» та «Круглий стенд».
Високий професійний результат у змаганнях показала студентка Біологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка Валерія Бартишева – спортсменка виборола третє місце серед жінок у вправі «Круглий стенд».
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди грають у теніс та текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449530035_1005419774918741_4404574601636375164_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=5faGsR3qk_AQ7kNvgE2Oc4d&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AYDVyeiFEjAbZ-MBhrVFZ-kAuKKwn7d41UDG5_Y0YX8o4A&oe=669CC510)