На факультеті педагогічної освіти продовжується серія міжнародних інтерактивних навчальних онлайн-занять

24.01.2022 | 21:19

21 січня 2022 р. доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Заячук Юлія Дмитрівна в рамках продовження серії міжнародних інтерактивних навчальних онлайн-занять для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та співпраці з міжнародними колегами організувала та провела онлайн-зустріч з європейським експертом і консультантом в галузі вищої освіти Dr. Sonja Mikeska, Центр розвитку якості освіти Університету прикладних наук, м. Мюнстер, Німеччина. В рамках дисципліни «Експертна діяльність в галузі освіти», яку доц. Заячук Ю. Д. викладає для магістрантів ОП «Організація освітнього простору: управління та експертиза» Dr. Sonja Mikeska прочитала для магістрантів цієї програми денної і заочної форми навчання гостьову лекцію на тему “Trends, Challenges and Opportunities in Quality Assurance and Internationalisation of Study Programmes”. У занятті також взяли участь студенти філософського факультету, які у першому семестрі цього навчального року вивчали дисципліну «Освітній менеджмент у вищій школі». Dr. Sonja Mikeska поділилася з нашими студентами своїм досвідом експертної діяльності в галузі освіти, досвідом міжнародного консультанта та менеджера з якості вищої освіти. Йшлося про європейські стандарти забезпечення якості вищої освіти, транскордонну гарантію якості освіти, міжнародні навчальні програми, нові форми інтернаціоналізації вищої освіти, нові навчальні формати та сучасні виклики. Зустріч пройшла у формі діалогу, супроводжувалася цікавими питаннями і кваліфікованими відповідями, а дружня і неформальна атмосфера її проведення сприяла ще більшому інтересу студентської аудиторії.

Юлія Заячук