На факультеті розпочалася робота ЕК з підсумкової атестації здобувачів ОС Бакалавр

01.06.2024 | 09:57

Першого червняу День захисту дітей – на факультеті розпочалася державна підсумкова атестація здобувачів ОС Бакалавр.  Відкрила атестаційну кампанію  екзаменаційна комісія № 2 (спеціальність 013 Початкова освіта), у складі: Коштури Олени Олегівни – заступника директора з навчально-виховної роботи Ліцею № 28 Львівської міської ради (голова комісії); Ростикус Надії Петрівни – доцента кафедри початкової та дошкільної освіти; Новосельської Надії Тадеївни – доцента кафедри початкової та дошкільної освіти; Сірант Нелі Петрівни – доцентка кафедри початкової та дошкільної освіти. Екзаменатор комісї – Галюка Ольга Степанівна – асистент кафедри початкової та дошкільної освіти, доктор філософії; обов’язки секретаря ЕК виконує Гусєва Олександра Едуардівна старший лаборант кафедри початкової та дошкільної освіти.

З вітальним словом до здобувачів освіти та членів комісії звернулася завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти професор Наталія Мачинська, яка побажала усім спокійного підведення підсумків та впевненості у представлені власних напрацювань.