На Вченій раді Університету викладачам і студентам ФПО вручено атестати й відзнаки

29.11.2023 | 22:36

29 листопада 2023 року, під час засідання Вченої ради, Ректор Університету  професор Володимир Мельник вручив відзнаки лауреатам премії «Студент року», яку щорічно організовує Студентський уряд Університету.

Серед нагороджених  студенти факультету педагогічної освіти   – Каріна Шевчук і Софія Вантух.

На цьому ж засіданні відбулося вручення  атестатів про присвоєння вчених звань, зокрема й  викладачам факультету  педагогічної освіти:

Олексію Караманову –  вчене звання професора кафедри  загальної педагогіки та педагогіки вищої школи

Мар’яні Породько – вчене звання доцента кафедри спеціальної освіти

Роксолані Призванській  – вчене звання  доцента кафедри спеціальної освіти

Христині Сайко – вчене звання  доцента кафедри  спеціальної освіти

Щирі вітаємо   студентів й викладачів факультету  із  досягнутими  успіхами й бажаємо нових творчих звершень!