Надія Ростикус – лауреатка обласної премії для молодих учених
16 листопада 2020 р. у Львівському Будинку вчених відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів премії Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти у 2020 році
Премією відзначили відомих учених і знаних фахівців за значні досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі, а також молодих учених і дослідників за наукові досягнення з метою підтримки і мотивування до подальших наукових досліджень.
Приємно відзначити, що у номінації «Молоді вчені та дослідники» серед нагороджених молодих науковців Університету – наша колега, асистентка кафедри початкової та дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук Надія Ростикус.
Факультетська спільнота щиро вітає Надію Ростикус!
Зичимо здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності та нових творчих успіхів!
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/received_2938668446419614-1-1024x766.jpeg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/received_692424771696628-766x1024.jpeg)