Напередодні Великодніх свят відбулася зустріч студентів з отцем Романом
26 квітня 2024 року, напередодні Великодніх свят, на кафедрі фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках постійно діючого лекторію «Здоровʼя поколінь» студенти першого курсу факультету іноземних мов мали нагоду вести духовні бесіди про віру та її особливе місце в житті людини з отцем Романом, священнослужителем церкви Зіслання Святого Духа. У теплій та затишній атмосфері отець Роман пригадав нам, що серед сьогоденних викликів та труднощів ми не залишені на самоті. Ми можемо будувати стосунки з Богом, який завжди присутній у нашому житті.
Дякуємо старшому викладачу Левків Лілії Володимирівні за організацію зустрічі, дякуємо отцю Роману за духовні настанови та фантастичну атмосферу, дякуємо ЗСУ, що маємо змогу проводити такі зустрічі!!!
Більше фото: https://www.facebook.com/photo?fbid=2067944073591212&set=pcb.3566523153599533&locale=uk_UA
![На зображенні може бути: 3 людини, поміст та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438082640_2067944063591213_4433929290318559205_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7LtpZxQHK6EQ7kNvgGn3cT8&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfB_w2vplpTgYccbomQQ7ursUOTm4_TLuRid1sd_AKxn1w&oe=66393513)
![На зображенні може бути: 3 людини та натовп](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422010066_2067944393591180_1764850972561210748_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=eoehVA7_DqEQ7kNvgE2HcnX&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfA50W03GfC5PQhGgMncOdWEYNVqH31sweKgk9FuwrVTIA&oe=6639336D)