Напередодні Великодніх свят відбулася зустріч студентів з отцем Романом

02.05.2024 | 11:10
26 квітня 2024 року, напередодні Великодніх свят, на кафедрі фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках постійно діючого лекторію «Здоровʼя поколінь» студенти першого курсу факультету іноземних мов мали нагоду вести духовні бесіди про віру та її особливе місце в житті людини з отцем Романом, священнослужителем церкви Зіслання Святого Духа. У теплій та затишній атмосфері отець Роман пригадав нам, що серед сьогоденних викликів та труднощів ми не залишені на самоті. Ми можемо будувати стосунки з Богом, який завжди присутній у нашому житті.
Дякуємо старшому викладачу Левків Лілії Володимирівні за організацію зустрічі, дякуємо отцю Роману за духовні настанови та фантастичну атмосферу, дякуємо ЗСУ, що маємо змогу проводити такі зустрічі!!!
На зображенні може бути: 3 людини, поміст та текст
На зображенні може бути: 3 людини та натовп