Настановча конференція для студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» перед проходженням соціально-психологічної практики

26.02.2017 | 20:23

22 лютого 2017 року відбулася настановча конференція для студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» перед проходженням соціально-психологічної практики.

Ця практика – одна із складових завершального етапу професійної підготовки студентів, шлях удосконалення їхніх практичних умінь і навичок соціально-педагогічної діяльності з різними категоріями дітей та молоді. Тривалість практики (6 тижнів) дозволяє студентам самостійно виконувати різні напрями професійної діяльності. Початку практики передував довгий шлях вибору бази спільно з керівниками на основі власних наукових зацікавлень, теми курсової роботи, можливості майбутнього працевлаштування та особистих ініціатив.

Під час конференції студенти ознайомилися з програмовими вимогами, завданнями, переліком звітної документації. Спільно обговорили питання оформлення документації, видів діяльності, які вони повинні виконувати на базі практики.

На завершення керівники практик побажали майбутнім соціальним педагогам творчих успіхів та приємних вражень від виконуваної роботи.