Наукові конференції за участю факультету педагогічної освіти як співорганізатора

22.09.2021 | 14:01

Шановні колеги!

Всеукраїнське педагогічне товариство  “Рідна школа”  у жовтні-листопаді 2021 р. проводить  наукові заходи щодо відзначення  140-річчя з часу заснування  Товариства “Рідна школа” й 210-ї річниці від дня народження  Маркіяна Шашкевича.

Факультет педагогічної освіти виступає одним із співорганізаторів  цих наукових заходів.

Інформаційні  повідомлення щодо проведення  конференцій

Товариство «Рідна школа»: історія і сучасність(до 140-річниці від дня заснування Товариства «Рідна школа») 12-13 жовтня 2021 р., м. Львів

МаркіянШашкевичсвященник, поет, пророк, громадськийдіяч, невтомний борець заукраїнську мову, 4-5 листопада 2021р., м. Львів

додаються

Запрошуємо викладачів, магістрантів, аспірантів до участі   у роботі конфренцій!