Наукові семінари кафедри фізичного виховання та спорту

18.05.2022 | 19:25
17 травня на кафедрі фізичного виховання та спорту були проведені 2 наукові семінари.
З доповідями виступили: доцент Мартинів О.М. та викладач Куречко Г.П.
Олег Михайлович у своїй доповіді “Гносеологічний підхід у формуванні культури здоров’язбереження студентів”  окреслив поняття гносеологічного підходу як одного з інструментів у формуванні культури здоров’язбереження майбутніх фахівців.
Галина Петрівна презентувала “Дослідження ефективності інноваційної системи BALLance Dr. Tanja Kuhne Method у реабілітації після COVID-19”, де закцентувала увагу на важливості періоду відновлення після перенесеної коронавірусної інфекції, підсумувавши, що заняття за системою BALLance Dr. Tanja Kühne дозволяє покращити кровообіг та ефективно відновлює дихальні функції легень: знімає спазм та напруження з міжреберних м’язів та діафрагми, розслаблює та видовжує м’язи спини, усуває компресію міжхребцевих дисків, позбавляє болю та скутості у тілі.