Відбулося засідання науково-методичного семінару кафедри фізичного виховання і спорту

28.02.2023 | 16:52

Важливою проблемою сьогодення є питання здорового способу життя, серед важливих складових якого виокремлюють основи здорового харчування, відповідний рівень рухової активності, відсутність шкідливих звичок тощо.
23 лютого 2023 року на кафедрі фізичного виховання та спорту відбулися наукові семінари: “Значення мінералів у житті людини” та “Організація самостійних занять фізичним вихованням студентів із відхиленнями в стані здоров’я”.
На семінарах було розглянуто значення мінералів у раціональному харчуванні, їхній вплив на організм людини загалом та на окремі функціональні системи організму. А також окреслено зміст та особливості самостійних занять зі студентами з ослабленим здоров’ям, загострено увагу на особливостях рухової активності зазначеної категорії осіб.
Спікери семінарів – старші викладачі кафедри Лілія Левків та Оксана Павлишин.