Відбулося засідання науково – методичного семінару кафедри фізичного виховання та спорту

28.04.2023 | 11:25

Відбулося засідання науково-методичного семінару

кафедри фізичного виховання і спорту

Проблема формування здорового способу життя охоплює широкий спектр питань. Водночас, бажання молодих людей досягти високих результатів у спорті за рахунок стимуляторів, які допомагають штучно підвищувати фізичні та емоційні можливості мають здоров’яруйнівний вплив.

27 квітня 2023 року на кафедрі фізичного виховання та спорту відбулися наукові семінари: “Допінг. Історія та сучасність”, “Альтернативний туризм як засіб рекреації”

На семінарі було розглянуто питання впливу стимуляторів (допінгу) на організм людини загалом та на окремі його органи. А також загострено увагу на тому, що допінг вбиває ідею чесної боротьби, яка лежить в основі спортивних змагань та олімпійського руху.

А також було розглянуто поняття альтернативного туризму, туризму як засобу рекреації у період воєнного стану. Позитивно те, що семінар запалив ідеями туристичних мандрівок у межах міста та області.

Спікери семінарів – старший викладач кафедри Бенцак Роман та викладач кафедри Ірина Кушнір.