Науково-методичний семінар «Навчання в умовах війни»

17.05.2022 | 18:56

В межах роботи Навчально-наукової лабораторії Нової української школи 17 травня 2022р. відбувся онлайн-семінар «Навчання в умовах війни» для учителів м. Львова, викладачів та магістрів кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час семінару з доктором філософії, асистентом кафедри початкової та дошкільної освіти Лущинською О.В. розглядали актуальні питання сьогодення: як розмовляти з дітьми про війну, організовувати освітній процес в умовах воєнного стану, які інформаційно-комунікативні технології, освітні платформи можна використовувати для навчання, яким чином співпрацювати з батьками та ін. Семінар відбувся у формі відкритого діалогу з обміном досвіду та інтерактивним дистанційним чаюванням.

Доцент Марта Проц