Науково-методичний семінар-практикум «Формувальне оцінювання: від теорії до практики»

26.11.2021 | 15:41

24 листопада 2021 року в межах співпраці кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка та Ліцею № 28 Львівської міської ради було проведено науково-методичний семінар-практикум «Формувальне оцінювання: від теорії до практики» (дистанційно на платформі Zoom). Семінар складався з двох частин – теоретичної та практичної складових. Теоретичні аспекти формувального оцінювання Проц Марта Орестівна, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти. Досвідом формувального оцінювання учнів початкової школи поділилися вчителі Ліцею № 21 ЛМР. Дякуємо за співпрацю!