Науково-методичний семінар-практикум «Ключові компетентності школяра: нова українська школа»

15.11.2021 | 20:07

15 листопада 2021 року в межах співпраці кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка та Ліцею № 21 Львівської міської ради було проведено науково-методичний семінар-практикум «Ключові компетентності школяра: нова українська школа» (дистанційно на платформі Zoom). З вітальним словом на окресленням наріжних питань науково-практичної зустрічі виступила Звежинська Валентина Георгіївна, директор Ліцею № 21 ЛМР. Семінар складався з двох частин: наукове підґрунтя питання у доповіді розкрила Мачинська Наталія Ігорівна, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, доктор пед. наук, професор. Практичну реалізацію компетентнісного підходу школяра охарактеризували у доповідях вчителі Ліцею № 21 ЛМР та батьки учнів.

Дякуємо за співпрацю!