Науково-практичний семінар на кафедрі спец.освіти та соц.роботи

28.10.2019 | 19:31

24 жовтня на кафедрі спеціальної освіти та соціальної роботи спільно з ГО “Справа Кольпінга в Україні” відбувся науково-практичний семінар, в ході якого виступили:

–         асистент кафедри Дробіт Л.Р. – з доповіддю «Опіоїдна теорія як одна з можливих причин аутизму»

та

–         Островський М.М. – з доповіддю «Психотерапія в контексті професійного вигорання».

Семінар став місцем обговорення опіоїдної теорії виникнення розладів спектру аутизму. Присутні на семінарі отримали цінні теоретичні та практичні знання цього питання.

Також Лілія Ришардівна представила перспективи впровадження дуальної освіти на кафедрі спеціальної освіти та соціальної роботи.

Під час другої доповіді учасники семінару змогли з’ясувати причини й ознаки синдрому вигорання, обговорили ефективні шляхи його подолання, зокрема, формування навичок психогігієни у повсякденному житті.

Крім цього, доповідач розказав про причини виникнення, симптоми, ризик розвитку та психологічні аспекти, посттравматичного стресового розладу (ПТСР).