Науково-практичний воркшоп «Від теорії до практики»

14.03.2023 | 21:59

На кафедрі початкової та дошкільної освіти проходять науково-практичні семінари молодих вчених кафедри. Воркшоп … чи практична майстерня… чи професійна  майстерня….Одна із таких зустрічей була присвячена сьогодні, 14 березня, проблемі булінгу.

«Як протидіяти булінгу»… Під такою назвою відбулася зустріч асистента кафедри, доктора філософії Турко Богдани зі студентами групи ФПШ-12. Розмова, дискусія, гра, аналіз ситуацій, невелике підсумкове опитування – ці методи дозволили студентам визначити для себе окремі проблеми булінгу в школі та університеті. Походження булінгу, його причини та профілактика, шляхи подолання, учасники булінгу, чи може бути булінг корисним – ось далеко не весь перелік дискусійних питань зустрічі.

А продовження зустрічей буде….