Науковий семінар кафедри загальної та соціальної педагогіки «Використання методології експертизи для підготовки магістрів у сфері освіти»

25.11.2018 | 18:56

22 листопада 2018 року на кафедрі загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка відбувся науковий семінар на тему «Використання методології експертизи для підготовки магістрів у сфері освіти». Доповідач – Оксана Боднар, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, науковий керівник всеукраїнських проектів «Критеріальний підхід до оцінювання методичних кабінетів» та «Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації управління освітою», тренер, автор понад 130 наукових праць та навчально-методичних посібників. На науковому семінарі у дружній робочій атмосфері обговорювалися актуальні питання освітнього менеджменту, управління аналітико-експертною діяльністю, технологій оцінювання якості освіти. Семінар став початком подальшої інституційної та персональної наукової співпраці.

Юлія Заячук