Науковий семінар “Формування мовної особистості в освітньо-інформаційному просторі: лінгводидактичний та аксіологічний аспекти”.

12.05.2021 | 21:11

Сьогодні на факультеті педагогічної освіти відбувся науковий семінар “Формування мовної особистості в освітньо-інформаційному просторі: лінгводидактичний та аксіологічний аспекти”.

Привітала присутніх з гарною науковою подією завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, д.п.н., професор Н.І. Мачинська, побажавши плідної співпраці й успішної реалізації колективного дослідницького проєкту.

Доповіді учасників були присвячені питанням формування мовної особистості на різних вікових етапах, вихованню мовної особистості у полікультурному середовищі, конструюванню мовної свідомості у вимірі глобалізації, розвитку мовної особистості засобами художньої літератури та творами фольклору.

Дякуємо усім учасникам!

Здоров’я вам і натхнення для нових пошуків!

Оргкомітет