Науково-методичний семінар кафедри фізичного виховання та спорту

27.03.2023 | 20:55

Квінтесенція системи пілатес. Такою була тема наукового семінару кафедри фізичного виховання та спорту, який відбувся 23 березня 2023 р.

Викладач кафедри Галина Куречко обгрунтувала, що пілатес – це популярна система вправ з удосконалення тіла та свідомості, що дозволяє не лише розвинути фізичну силу, гнучкість і координацію, а й зменшує стрес, посилює концентрацію та підвищує рівень контролю над тілом.

Відомо, що хоча сам Джозеф Пілатес не формулював якихось постулатів своєї методики, дослідження залишених ним письмових та кіноматеріалів дають можливість виявити ряд принципів, які формують глибоку філософію цієї унікальної системи. Фундаментальними принципами є: контроль, дихання, зосередженість, центрування, точність, плавність рухів, ізоляція та цілісність руху.