Навчальна практика студентів 4 курсу спеціальності 231 Соціальна робота

20.09.2021 | 09:50

13 вересня 2021 року розпочалася навчальна практика студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальності 231 Соціальна робота на базі Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цікаво і відповідально бути причетним до творення соціальної політики міста, долучатися до позитивних змін.

Як зазначила директор Центру, п. Алла Горбач: «…студенти – це завжди рушійна сила змін. Ми в Центрі намагаємося створити такі умови для них, щоб практика не була формальним явищем, а принесла позитивний результат для усіх її учасників, а головно студентів та наших клієнтів». Щиро вдячні п. Аллі за рекомендації, які були враховані при формуванні завдань проходження практики (і опитування підлітків, дорослих членів суспільства щодо стереотипів прийняття осіб з інвалідністю, ромської національності, і участь у соціальному форумі, і розробка анкетування отримувачів соціальних послуг).

Минув лише перший тиждень, але вже зроблено перші важливі кроки, а ще більше сплановано на новий навчальний рік.