Новий конкурс Erasmus+: Оголошено конкурс на участь в спеціальній програмі обміну з Університетом Деусто в Іспанії

28.03.2022 | 12:34
Актуально!
Новий конкурс Erasmus+:
Оголошено конкурс на участь в спеціальній програмі обміну з Університетом Деусто в Іспанії (відбір студентів буде здійснюватися приймаючою стороною).
Щодо знання мови:
Потрібен сертифікат про підтвердження знання англійської мови або іспанської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS, DELE тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови і поставити мокру печатку в деканаті.
З питань   участі в конкурсі  слід звертатися  до координатора  ФПО з питань академічної мобільності  доцента Юлії Заячук
yu_zayachuk@yahoo.com