ОГОЛОШЕННЯ! Про завершення літньої заліково-екзаменаційної сесії студентів І року магістратури заочної форми навчання.

11.04.2020 | 12:44

До уваги студентів-магістрів заочної форми навчання   факультету  педагогічної освіти !

Дорогі  наші студенти-магістранти!

11 квітня  2020 р.   завершується   літня заліково-екзаменаційна сесія студентів-магістрів  І року  заочної форми навчання.   З причини запровадження 12 березня 2020 р.,  а згодом  продовження до 24 квітня  2020 р.  в Україні карантинних заходів щодо запобігання  коронавірусної  інфекції,   сесія відбулася із запровадженням  дистанційних  технологій навчання.

На сайті факультету була  виставлена   інформаційна матриця щодо змісту та  наповнення навчальних курсів,  вивчення яких припало на час карантину.   Викладачами кафедр  факультету   були запропоновані  всеможливі шляхи і засоби  дистанційної навчальної комунікації  –  використання   електронних  навчальних платформ  Moodle,  Zoom, Teams,  Інтернет-ресурсів, ресурсів соціальних мереж, електронної пошти та ін.

Як засвідчує аналіз, абсолютна більшість магістрантів   взяла участь у сесії.  Студенти здійснювали   всі види навчальної діяльності   – прослуховували /опрацьовували лекційний матеріал, виконували  завдання семінарських і практичних занять,   самостійної індивідуальної роботи тощо.

За результатами поточної і самостійної роботи студентів викладачі   заповнюють журнали успішності (на цей раз, і це ще одна  інновація, електронні журнали у системі Деканат)  і  для курсів, які завершуються  заліком,  за 100-бальною  шкалою  оцінювання виставляють ЗАЛІК. Якщо з тих чи інших  об’єктивних  причин (технічних, особистих та ін.)  студенти не встигли опрацювати  матеріал  й отримати  відповідне оцінювання,    викладачі  встановлять  додаткові часові  межі,  після чого закриють  залікові відомості (!).

Екзамени   заплановані  на післякарантинний період,  попередньо   –   це   18-22 травня  2020 р.,   й будуть проведені у тестовій формі на  платформі Moodle.    Про деталі  проведення  іспиту буде додаткова інформація на сайті факультету.

Висловлюємо  Вам,  дорогі студенти,  щиру подяку за   сумлінне відношення  до навчання,  взаєморозуміння і  підтримку у цю непросту для всіх нас  добу життєвих випробувань!

Вітаємо Вас  із Вербною неділею і  прийдешнім   святом Христового Воскресіння!   Бажаємо   Вам кріпкого здоров’я, бадьорого настрою,  надійної Божої опіки!

З повагою,

декан  Дмитро Герцюк