Оголошено конкурс на найкраще резюме серед студентів Університету

04.10.2020 | 17:46
Для студентів оголошено конкурс на найкраще резюме!

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом оголошує конкурс на найкраще резюме серед студентів Університету.

Конкурс дасть можливість кожному з учасників створити ідеальне резюме, порівняти його з резюме колег-студентів, виправити свої слабкі сторони,  попрацювати над помилками і, звичайно, заявити про себе на ринку праці.

Переможця визначатимуть професійно – роботодавці обиратимуть найкраще резюме, що написане для вакансії, яку вони опублікували. Аналіз  найкращого резюме проводитимуть незалежні експерти – HR-фахівці і тренер зі створення ідеального резюме.

Для участі в конкурсі необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Бути підписаним на сторінки Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у Facebook, Telegram, Instagram.
  2. Відвідати вебінар «Як написати ідеальне резюме?», який відбудеться 8 жовтня 2020 року.
  3. Надіслати резюме на офіційну сторінку Відділу.
  4. Приєднатися до тренінгів від компаній-партнерів, трансляція яких відбудеться на сторінці Відділу у Facebook.

Конкурс триватиме до 18 жовтня. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням. До слова, упродовж 21-22 жовтня 2020 року в рамках проєкту «EU Career Day 2020» в Університеті відбудеться День кар’єри ЄС, де на студентів чекатиме цікава панельна дискусія, тренінги, презентації, співбесіди, волонтерство, розіграші, конкурси, нетворкінг, євровікторина та багато іншого. ​