Опитування роботодавців

23.06.2022 | 15:18

Шановні партнери-роботодавці,

Львівський національний університет імені Івана Франка проводить опитування роботодавців із метою моніторингу ринку праці в умовах воєнного стану, можливості подальшої співпраці з бізнесом та налагодження ефективної комунікації в умовах сьогодення.

Підсумки опитування допоможуть зрозуміти пріоритети покращення якості освіти, виявити взаємовигідні форми співпраці Університету з роботодавцями. У перспективі це дозволить покращити практичну складову підготовки фахівців і формування компетентностей для потреб ринку праці.

Просимо Вас дати відповіді на запитання анкети, які будуть враховуватись виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою для освітніх та наукових потреб. Ми гарантуємо конфіденційність!

Перейти до опитування за покликанням:

Щиро дякуємо за співпрацю та довіру!
Слава Україні!