Опитування роботодавців і випускників факультету!

27.07.2021 | 11:43
Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом проводить чергове опитування Роботодавців та Випускників Львівського університету.
Головною метою опитування є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях.  а також моніторинг працевлаштування випускників. Якими компетенціями і навиками має володіти молодий фахівець, а також можливості ефективної співпраці і комунікації з Університетом.
Звертаємось до Вас та усієї факультетської спільноти, а це – викладачі, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, та усі, хто дбає про якісну освіту, поширити серед випускників і компаній-роботодавців, як стейкхолдерів освітнього процесу, із якими співпрацюєте, інформацію про дане опитування.

Перехід до анкети для РОБОТОДАВЦІВ за посиланням:

Перехід до анкети для ВИПУСКНИКІВ за посиланням: